سفارش فرواردینگ پرینت

  • 37

راهنمای تصویری سفارش فرواردینگ

 

گام یک: به پورتال کاربری لاگین فرمایید [مشاهده آموزش لاگین به پورتال کاربری].

گام دو: پس از ورود به ناحیه کاربری،

روش یک: در نوار ابزار، بر روی گزینه "سرویس ها" و سپس زیر گزینه ی "سفارش سرویس جدید" که در زیر نیز قابل مشاهده است کلیک فرمایید.

روش دو: در سمت راست و میانه صفحه بخش "میانبر"، گزینه "سفارش سرویس جدید" را انتخاب فرمایید.

ثبت سفارش در پورتال مدیریت و خرید دامنه و هاست

 

گام سه: پس از ورود صفحه ی "کارت خرید" در گام "انتخاب پکیج" قرار دارید، محصول مورد نظر خود را با کلیک بر روی لیست ایجاد شده مقابل "دسته بندی ها" همانند شکل زیر انتخاب فرمایید.

* در این لیست شما می بایست "فرواردینگ" را انتخاب فرمایید.

انتخاب پلن

 

گام چهار: اینک زیر محصولات مرتبط با انتخاب شاخه فرواردینگ شما برایتان به نمایش در می آید که مانند شکل زیر یکی از پکیج های "فرواردینگ" را انتخاب و بر روی دکمه "سفارش دهید" کلیک فرمایید.

* هزینه هر پیکج در لیست قابل مشاهده می بایشد.

انتخاب دوره زمانی فرواردینگ

 

گام پنج: در گام "اختیارات دامنه" می بایست با انتخاب گزینه "دامنه قبلاً ثبت شده است" و سپس درج نام دامنه ای که پیش از این ثبت نموده اید [مشاهده آموزش ثبت دامنه]، در کادر های مربوطه و کلیک بر روی دکمه "ادامه خرید»" به گام بعد بروید.

تعیین وضعیت دامنه مرتبط با فرواردینگ

 

گام شش: در گام "پیکره بندی" می بایست دامنه مقصد که همان سایت اصلی مورد نظرتان جهت پارک دامنه بر روی آن می باشد را درج نمایید و پس از آن با کلیک بر روی گزینه "بروز رسانی سفارش" به گام بعد خواهید رفت.

قیمت سفارش داده شده

 

گام هفت: در گام "تایید سفارش"، درصورت داشتن کد تخفیف مانند کد های تخفیف مناسبتی ارائه شده در دوره هایی ویژه همانند عید باستانی نوروز و ... را در کادر مربوطه درج فرمایید و سپس گزینه "معتبر سازی کد»" را کلیک فرمایید و در نهایت با کلیک بر روی "تکمیل سفارش»" به گام بعد بروید.

درج کد تخفیف درصورت وجود

گام هشت: در گام "تکمیل سفارش"، خلاصه ای از سفارش شما به نمایش در می آید که در بخش طریقه پردخات می بایست یکی از روش های پرداخت آنلاین [مشاهده آموزش پرداخت آنلاین] و یا واریز به حساب با کارت به کارت [مشاهده آموزش پرداخت کارت به کارت و ثبت فیش] را انتخاب فرمایید و با انتخاب چک باکس "شرایط استفاده از سرویس ها را خوانده و موافقم، و نهایتا کلیک بر روی "تکمیل سفارش" اقدام به پردخات فاکتور ایجاد شده و نهایی کردن فرآیند خریدِ سفارش خود نمایید.

انتخاب روش پرداخت مبلغ فرواردینگ دامنه

 

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

« برگشت