درباره پارسیان میزبانشرکت فناوری اطلاعات پارسیان میزبان شرکت فن آوری اطلاعات پارسیان میزبان از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید سیستم های مکانیزه و کاربردی آغاز کرد. با توجه به گسترش روزافزون علم و فناوری در زمینه نرم افزار و وب، نیاز افراد نیز نسبت به شرکت های ارائه دهنده خدمات حرفه ای در زمینه فناوری اطلاعات و وب افزایش یافت. فعالیت شرکت پارسیان میزبان با ارائه خدمات میزبانی وب آغاز و بر اساس نیاز بازار به سمت میزبانی نرم افزارهای کاربردی تحت وب، تولید سیستم های یکپارچه تحت وب ( SaaS) و دیگر فعالیت ها در زمینه فناوری اطلاعات، متمایل گردیده است. امید است تا در دنیای مدرنی که آموزش و یاد‌گیری از شاخصهای بارز توسعه پایدار در آن است، ابزارهای کاربردی فراهم شده توسط پارسیان میزبان، سهولت دسترسی کاربران این خدمات به اهداف بلند مدتشان را فراهم آورد.


خدمات ارائه شده در پارسیان میزبان به شرح ذیل است:

  • ثبت دامنه

  • میزبانی وب - هاستینگ

  • میزبانی پست الکترونیک - هاست ایمیل

  • صدور گواهی SSL

  • خدمات خاص نگهداری و مدیریت سرور

این خدمات بر روی سیستم عامل های ویندوز و لینوکس و در سه سطح استاندارد، ویژه و سازمانی ارائه می شوند تا نیازهای متنوع کاربران و توسعه دهندگان وب را تحت پوشش قرار دهد.


شرکت پارسیان میزبان با نزدیک به دو دهه سابقه فعالیت در عرصه میزبانی وب، ارائه دهنده خدمات نوین هاست می باشد. این شرکت فعالیت های خود را در زمینه به روز آوری تکنولوژی و فراهم آوری ابزار مورد نیاز کاربران متوقف نمیکند. تیم توسعه و تحقیق شرکت پارسیان میزبان به صورت روزمره در حال تست و پیاده سازی زیر ساخت های مطابق با آخرین تکنولوژی های روز می باشد تا امنیت، ثبات و سهولت دسترسی هر چه بیشتر را برای کاربران و مشتریان آنها فراهم آورد.