سفارش دامنه (در حالت لاگین در پورتال) برای اعضای عضو پرینت

  • 1

راهنمای تصویری سفارش دامنه (در حالت لاگین در پورتال) برای اعضای عضو

 

گام یک: به پورتال کاربری لاگین فرمایید [مشاهده آموزش مربوطه].

گام دو: پس از ورود به ناحیه کاربری، بر روی گزینه "صفحه اصلی" که در زیر نیز قابل مشاهده است کلیک فرمایید.

صفحه اصلی پورتال ثبت دامنه و هاست

 

گام سه: سپس همانگونه که در شکل زیر نیز قابل مشاده است، بر روی گزینه "جستجوگر دامنه" کلیک فرمایید.

جستجوگر دامنه

 

گام چهار: پس از ورود صفحه ی "جستجو گر دامنه"، نام دامنه مورد نظر خود را در کادر مربوطه (بدون درج www) درج نمایید و از بخش زیرین آن پسوند های مورد نظر خود جهت بررسی و مشاده وضعیت آزاد بود انتخاب نمایید و در انتها پس از درج کد captcha، بر روی گزینه "جستجو کن" کلیک فرمایید.

* در این صفحه لیست دامنه های قابل بررسی توسط پورتال کاربری پارسیان میزبان به همراه هزینه ثبت، انتقال و یا تمدید آنها قابل مشاهده می باشد.

ابزار جستجوگر دامنه

 

گام پنج: اینک پس از بررسی دامنه های مورد نظر شما، نتیجه بررسی همان گونه که در مثال زیر قابل مشاهده است، به نمایش در می آید. در صورت آزاد و قابل ثبت بودن دامنه و یا دامنه های جستجو شده، وضعیت آنها بصورت "موجود و آماده برای سفارش!" به نمایش در خواهند آمد و با انتخاب چک باکس کنار آنها و پسس تعیین وضعیت سالهای مورد نظر شما جهت ثبت در قسمت اطلاعات بیشتر هر دامنه می توانید با زدن گزینه " سفارش دهید" به مرحله بعد بروید.

سفارش دامنه

 

گام شش: در صورت سفارش دامنه های مرتبط با .ir می بایست شناسه کاربری ایرنیک خود را نیز در فرم درج فرمایید و یا اقدام به ایجاد یک شناسه کاربری ایرنیک نمایید [مشاهده آموزش ساخت شناسه کاربری ایرنیک]

همچنین همان گونه که در زیر مشاهده می نمایید؛ در این بخش امکان تنظیم NameServer های دامنه(ها)ی انتخابی شما وجود دارد.

پس از تکمیل و یا ویرایش های مورد نظر خود در انتها گزینه "به روز رسانی سبد خرید" را کلیک فرمایید.

سفارش دامنه - درج شناسه ایرنیک برای دامنه های ir

 

گام هفت: در گام چهارم (تایید سفارش) درصورت داشتن کد تخفیف مانند کد های تخفیف مناسبتی ارائه شده در دوره هایی ویژه همانند عید باستانی نوروز و ... را در کادر مربوطه درج فرمایید و سپس گزینه "لحاظ کردن کد تخفیف" را کلیک فرمایید و در نهایت با کلیک بر روی "مرحله بعدی سفارش»" به گام بعد بروید.

مبلغ هزینه دامنه(ها) و درج کد تخفیف

 

گام هشت: در گام ارسال سفارش، خلاصه ای از سفارش شما به نمایش در می آید که در بخش طریقه پردخات می بایست یکی از روش های پرداخت آنلاین [مشاهده آموزش روش پرداخت آنلاین] و یا واریز به حساب با کارت به کارت [مشاهده آموزش روش پرداخت کارت به کارت و ثبت فیش] را انتخاب فرمایید و با انتخاب چک باکس "شرایط استفاده از سرویس ها را خوانده و موافقم، و نهایتا کلیک بر روی "تکمیل سفارش" اقدام به پردخات فاکتور ایجاد شده و نهایی کردن فرآیند خریدِ سفارش خود نمایید.

انتخاب روش پرداخت مبلغ دامنه

 


آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

« برگشت